Szortal na wynos - marzec/kwiecień 2013

Wydaje się, że wiosna już dawno zmieniła plany i w tym roku będziemy musieli się bez niej obejść. Dla tych jednak, którzy nie mogą doczekać się tego zielonego, które teraz leży przykryte tym białym, odnaleźliśmy w archiwach ludowy przepis na przywołanie wiosny. Jak się okazuje, nie jest to ani trudne, ani też nie wymaga specjalistycznego przygotowania wiosnoprzywoławczego. Tutaj przepis:

"Weźmiesz ty mysz kablem do gniazda USB połączoną i przyciskiem na niej znalezionym klikniesz w jedno z trzech miejsc na ekranie komputera, aby dobry plik w odpowiednim formacie pobrać. Gdy już pobrany on będzie, niezwłocznie otworzysz go na urządzeniu do tego przeznaczonym i spełnisz warunek, który do przywołania wiosny jest potrzebny. A jest nim czytanie i oglądanie tego, co w Szortalu „Na wynos” umieszczono. Gdy takich jak Ty w liczbie tysiąca sztuk plus sztuk jeden się znajdzie, wiosna wnet przyjdzie i już tu zostanie."

Zapraszamy zatem do "Szortalu na wynos - marzec/kwiecień 2013" i pamiętajcie, że każde ściągnięcie pliku z naszego portalu, jest ściągnięciem pliku w dobrej sprawie i uderza bezpośrednio w złą i szkaradną zimę.