SZORTAL kończy 30 lat, czyli 29 lat później

Ocena: 
0
Brak głosów

W swoje 30 urodziny SZORTAL, z przedsięwzięcia hobbistycznego stał się dobrze prosperującą firmą. Z dwudziestu jeden zapaleńców zrobiło się ponad pięćdziesięciu pracowników.

Zatrudniano młodych gdyż z racji wieku mieli mnóstwo entuzjazmu, zapału i świeżych pomysłów.

Stara Gwardia oczywiście służyła doświadczeniem, pomocą i stanowiła najwyższą izbę kontroli. Miliony zarejestrowanych użytkowników z czego większość bierze aktywny udział w życiu portalu, co czasem blokuje serwery i łącza. Serwerownie rozrastają się w szybkim tempie, ale i tak co kilka miesięcy trzeba w nie inwestować, gdyż w błyskawicznym tempie rośnie liczba użytkowników i gromadzonych danych.

Większość młodych pisarzy właśnie tu stawiała swoje pierwsze kroki i wiąże się z portalem na długie lata. Wszystkie nowinki ze świata fantastyki, nowości wydawniczych czy rynku księgarskiego zawsze najpierw pojawią się na SZORTALU.

Wydawnictwa biją się o objęcie patronatów nad ich książkami, bo nie od dziś wiadomo, że SZORTAL ma dużą moc sprawcza i skupią największe rzesze czytelników.

Pieniądze płyną szerokimi strumieniami, reklamodawcy czekają miesiącami na miejsce, ale nie to najbardziej cieszy twórców i właścicieli portali.

Patrzą na statystyki i okazuję się, że dzięki nim wzrosło zainteresowanie literaturą, a liczba niestatystycznych Polaków, którzy czytają książki z 44% w 2012 wzrosła do 87%.

Cieszy też świadomość, że stworzyli miejsce, gdzie każdy początkujący autor może stawiać pierwsze kroki, liczyć na fachową pomoc i doradztwo.

W 30 urodziny SZORTALU, Xan zasiądzie w bujanym fotelu i opowie wnukom bajkę, jak moc ukryta w szortach wybuchła i wywołała masową rewolucję.

Powiecie niemożliwe, ale nie zapominajcie, co mawiał Wielki Trener Kazimierz Górski. "Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe".

Odpowiedzi

Podoba mi się ta wizja. Obyśmy tylko ominęli rafy, na których osiadła Nasza Klasa :)