[...]

Autor: 
Ocena: 
0
Brak głosów

Szanowni Państwo. Dziś w naszym badaniu postanowiliśmy spytać Warszawiaków "Co je baranek, że jest taki piękny i gładki"?

#

- Dzień dobry proszę pani!

- A dzień dobry dzień dobry.

- Odpowie nam pani na jedno proste pytanie?

- O a to znowu ankieta do familiady? Mój stary wszystkie odcinki ogląda.

- Tak, można tak powiedzieć. A więc, co je baranek, że jest taki piękny i gładki?

- Eeeee... Lama?

#

- Witam pana! Zachce nam pan odpowiedzieć co je baranek?

- Hahahahaha....Dobre...Dobre...Muszę to zapamiętać... Co Jebaranek...Haha! Tylko kto to jest ten Ranek?

#

- Cześć! Prowadzimy małe badanie, powiesz nam może co je baranek, że jest taki piękny i gładki?

- Oh, to bardzo skomplikowane zagadnienie, a zarazem niezwykle interesujące. Ale należy najpierw inaczej sformułować pytania i zagadnienia. Czym jest baranek? Czy dla każdego jest tym samym, dla mnie to symbol, symbol odwagi, bezpieczeństwa a zarazem niezależności. I czym w takim razie będzie to piękno i gładkość? Jakaż wspaniała metafora się pod tym ukrywa? Jońscy filozofowie przyrody z Talesem i Anaksymandrem na czele uważają, iż świat ma jednorodną, materialną strukturę, jest zbiorem konkretnych ciał. Początkiem i zasadą świata, a zarazem właściwą naturą rzeczy jest przenikająca wszystko, wieczna pramateria (prasubstancja, prapierwiastek, pierwotny żywioł), która ulegając nieustannej przemianie - ożywia i różnicuje byt. Na tej zasadzie z jedności (pierwotnego żywiołu) powstaje różnorodność. Teraz to wszystko należy odnieść do tego jak to pan pięknie określił BA-RAN-KA! A więc...

- Hrrrrrrrr...

#

- Witaj! Odpowiesz nam na jedno proste pytanie? Mianowicie co je baranek, że jest taki piękny i gładki?

- Sorki, nie jestem stąd. Nie mam pojęcia.

- Hej! Prowadzimy takie małe badania, pomożesz nam?

- Badania? Jak u doktora? Hihi, jasne!

- Powiedz nam co je baranek, że jest taki piękny i gładki?

- Oł maj gasz! Baranek, to takie słiiitaśne stworzonko. Ja widziałam ostatnio na pudelku, że Dżastin Biber ma takiego baranka. Bo wiesz w zeszłym sezonie Hana Montana kupiła sobie miniaturową świnkę bo to było trendi, ale teraz już nie świnki są passe! No proszę cię! Kto by chciał świnkę, teraz wszyscy będą mieli baranki!

#

- Dzień dobry pani! Czy zechce nam pani pomóc i odpowie na jedno banalne pytanie, a mianowicie co je baranek, że jest taki piękny i gładki?

- Ty pewnie z TVN-u jesteś, tego pomiotu szatana! Za robotę byś się zabrał jakąś normalną! Ojcu dyrektorowi pieniążka przysłał a nie w tej Żydo-masońskiej telewizji pracujesz!

- Ależ proszę pani, absolutnie nie pracuję dla TVN-u.

- Łaska boska, syneczku. Łaska boska! To co chciałeś wiedzieć?

- Chciałem poznać odpowiedź na pytanie: co je baranek, że jest taki piękny i gładki?

- Oj syneczku, wszystko ci się pomieszało. Baranek jest jeden i on gładzi grzechy świata, dlatego jest taki piękny! Tak mówi ojciec dyrektor!

- Dziękuję bardzo... Do widzenia.

- Szczęść Boże syneczku.

#

Dziękuję państwu, że byliście z nami w czasie tego badania. Mam nadzieję, że już nikt nie ma wątpliwości, co je baranek, że jest taki piękny i gładki! Do zobaczenia podczas naszej następnej ankiety!