Zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Ewa Białołęcka - Kamień na szczycie (16 maja 2018)

Kroniki Drugiego Kręgu tom 3

Młodzi magowie z Drugiego Kręgu przestają być bezpieczni nawet na Smoczej Wyspie. Szpiedzy z Zamku Magów śledzą każdy ich krok. Chłopcy postanawiają poszukać schronienia w odległej górskiej krainie, z której pochodzi Wiatr Na Szczycie. Zanim jednak odnajdą bezpieczny azyl, muszą doprowadzić do końca wiele spraw z przeszłości.
Czy kierunek, w którym zmierza Drugi Krąg jest słuszny?


Dav Pilkey - Kapitan Majtas i raptowny rewanż radioaktywnych Robo-Bokserek tom 10 (16 maja 2018)

Kiedy ostatnio widzieliśmy naszych bohaterów, George'a i Harolda, zostali zamienieni w złych makabrycznych truposzów, skazanych na błąkanie się przez całą wieczność po spustoszonej, postapokaliptycznej Ziemi. Dlaczego jednak, moglibyście zapytać, nasz niesamowity Kapitan Majtas nie uratował chłopaków przed tym straszliwym losem? Otóż dlatego, że podróżujący w czasie Stefan Spodniosik w ogóle nie dopuścił do tego, żeby George i Harold zaczęli wymyślać Kapitana Majtasa! Ponieważ bieg historii ludzkości został tym sposobem odmieniony na zawsze, teraz będą musieli wykombinować, jak przywrócić światu jego PRAWDZIWE dzieje.


Dav Pilkey - Kapitan Majtas i okrutny odwet Turboklozetu 2000 tom 11 (16 maja 2018)

Myśleliście, że spuszczanie wody jest bezpieczne?
Turboklozet 2000 znów atakuje! Żarłoczna ubikacja, która pochłania wszystko na swej drodze, ma naprawdę wielki apetyt... na ZEMSTĘ! Na szczęście losy ludzkości znów zależą od George'a i Harolda oraz ich prześladowcy Melvina Sneedly.
Czy Moc Bawełny zwycięży? A może niesamowity Kapitan Majtas zostanie spłukany na zawsze?