Zapowiedzi wydawnictwa Egmont i Klubu Świata Komiksu

Premiery styczniowe wydawnictwa Egmont oraz Klubu Świata Komiksu (24 stycznia 2018)

Wydawnictwo Egmont oraz Klub Świata Komiksu kontynuują wydawanie albumów komiksowych z cyklu DC Odrodzenie (w oryginale DC Universe Rebirth), w której prezentujemy najważniejszych i najpopularniejszych superbohaterów. 24 stycznia do sprzedaży trafią kolejne tomy w seriach: Superman – Pierwsze próby Superboya, Batman – Jestem samobójcą i Green Arrow – Wyspa Blizn.
Premierę będzie miał trzeci, po Salambo i Lone Sloane, album zbiorczy opowiadający o przygodach kosmicznego pirata i awanturnika – Lone Sloane - Gail, Chaos.
Na rynek trafi również trzeci album z sześciotomowego, nowego wydania komiksowego bestselleru Kaznodzieja.

Oprócz tego 24 stycznia do sprzedaży trafią:
Millenium. Saga - Nowi spartiaci, drugi tom kontynuacji komiksowej adaptacji trylogii Millennium Stiega Larssona.
Czarny Młot: Wydarzenie, drugi tom serii o nietypowej grupie superbohaterów. Farma już nigdy nie będzie taka sama!
Pierwszy tom serii o Miguelu O’Harze, Spider-Manie z przyszłości, który próbuje odnaleźć się we współczesnym Nowym Jorku, Spider-Man 2099 - Nie z tego czasu
Moon Knight - Z martwych, pierwszy tom klimatycznej serii, docenionej zarówno przez krytyków, jak i przez czytelników. Moon Knight boksuje się z duchami, prowadzi śledztwo w sprawie ryzykownego eksperymentu ze snem i odkrywa mroczne tajemnice Nowego Jorku.
Pozostałe komiksy superbohaterskie  m.in.: Uncanny Avengers - Preludium do Axis; Spider-Man i Czarna Kotka: Zło, które ludzie czynią; Wolverine
Kolejny tom o przygodach znanych na całym świecie niebieskich skrzatów - Smerf Dzikus.
Oraz Star Wars Legendy. Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja.